Bu beyan minikhouse.com’un gizlilik politikasını içerir. minikhouse.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

minikhouse.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, minikhouse.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Minikhouse.com sitesi Anne ve bebek sağlığı daha birçok konuda kadınlara ve diğer tüm ziyaretçilerimize bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sitemizdeki yayınlanan yazılar bilgilendirme amaçlıdır.

Minikhouse.com sitesi her ne kadar ziyaretçilerine özgün, faydalı ve güvenilir bilgiler vermeye çalışsa da bu bilgiler asla bir doktorun veya uzmanın yerini alamaz. Site ziyaretçilerimiz her hangi bir durumda konuyla ilgili bir hekime veya uzmana başvurmalıdırlar. Sitemizde yayınlanan yazılardan yola çıkılarak tedavi, bakım, ilaç kullanımı v.b. şeyler yapılmamalıdır. Bu konuda doğabilecek sorunlardan Minikhouse.com sorumlu tutulamaz.

Sitemizde yayınlanan yazılara site ziyaretçilerimiz yorum yazabilirler. Site ziyaretçilerimiz yapacakları yorumlarda suç teşkil edebilecek yorumlar yapmamalıdır. Bu amaçla küfür içeren, müstehcen ve ayıplı ifadeler yorumlarda yer almamalıdır. Yapılan yorumlar her ne kadar editör onayından geçse de yine de yorumu yapan kişinin sorumluluğundadır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, Minikhouse.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Sitemizdeki kayıt formları, sipariş formları, anketler ve yarışmalarda, irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, e-mail adresiniz, telefon numaralarınız, fatura ve teslimat adresiniz, doğum tarihiniz ve posta adresiniz) vermeniz talep edilmektedir. Ayrıca, satın alma formunda kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz; siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişlerinizi ulaştırmak ve siparişleriniz ile ilgili bilgi vermek, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

Sitemizde yayınlanan reklam, banner v.b. linklerin yönlendirildiği sitelerin içeriğinden, verdikleri hizmet ve sattıkların ürünlerden minikhouse.com sorumlu değildir.

minikhouse.com gerek gördüğü takdirde sitede yayınlanan bir yazıyı yayından kaldırma veya yazıda değişiklik yapma hakkına sahiptir.